2020 - 2009
Türkiye, Avusturya, Almanya ve Rusya sektöründe lider bir çok firmaya reklam ajansı ve danışmanlık hizmeti vermekteyim.
Bu dönemler arasında Vakko, Power FM, Power Group, Radyo Fenomen, Katia & Bony, Aşcıoğlu İnşaat, Aytemiz Petrol, Aytaç ve Danet, Davdev9, RideXpower, Anlaş gibi firmanın reklam ve kurumsal iletişim çalışmaları yürüttüm.
Pasaj müzik önde olmak üzere, Müslüm Gürsesin efsaneleşen Murathan Mungan işbirliğin de ki albüm çalışmasını, Power FM 'in sevilen ve çizimlerini Erdil Yaşaroğlu ile yaptığım kampanyaları, Aytemiz'in sahibinden kaçan arabaları ve müziklerini özel olarak Atiye ile birlikte çalıştığım reklam filmi, Kayahan'ın son video klibi, Özgün ile yaplan 5'e yakın video klip ve Beyazıt Öztürk ile yaptığımız Aytaç'ın unutulmaz reklam filmleri ve İskender Paydaş ile gerçekleştirdiğimiz sayısız proje gelir.
2009 - 2002 
Rafineri ve Medina Turgul DDB reklam ajanslarının yaratıcı ekibinde yer aldım. Bu 7 yıllık dönemde 20 den fazla Kristal Elma, 12 ye yakın Kırmızı ödülleri gibi bir çok başarıya imza attım.
Bu dönemlerde, Sony, Turkcell, İş Bankası, Axess, T-Box,  Hürriyet, Mey İçki, Ülker, Beymen, Boyner, Kanal D, DSmart gibi bir çok firmaya hizmet verirken unutulmaz 80 üstünde reklam filmi, 200'ü aşkın fotoğraf çekimi gibi büyük çaplı prodüksiyon gerektiren yaratıcı süreçlerde bulundum.
En unutmazlar arasında, Erol Büyükburç'u yeniden dirilttiğimiz Turkcell Shubuo reklamları, Hürriyet'in önderliğinde günüzde de hala devam eden Aile içi Şiddete Dur kampanyası, Lokka Votka reklamları ve Özgü Namal ile yapılan Axess filmleri gelir.
1998-2002
Mimar Sinan Güzel Sanat Akademisi Grafik tasarımı bölümüne dereceyle girip derece ile mezun oldum. Bu dönemde üretimde bulunduğum bir çok resim, fotoğraf ve grafik çalışması Akademinin arşivine alındı. Ayrıca 1999'da Akedeminin Üstün Yetenekli Öğrenci statüsünde Tel Aviv Akademisine bir ay süre ile davet edildim. 1999 yılına Tetra Pak'ın düzenlediği uluslar arası tasarım yarışmasında büyük ödülü kazandım.
1998 - 1994
İstanbul Güzel Sanatlar Lisesi. Özel yetenek programı dahilinde 3 günlük sınavlar ile öğrenci alan liseye 3000 seçilmiş öğrenci arasından 1. seçilerek 4 yıllık sanat ve fotoğraf eğitimi programına katıldım. Bu liseden de girdiğim gibi derece ile mezun oldum.
1996 yılında İFSAK İstanbul Fotoğraf ve Sinema Derneğin'de sergi ve gösterimde bulunan en genç sanatçı ünvanını aldım. Bu ünvanı hala korumaktayım. Aynı yıl Cumhurbaşkanlığı liseler arası özel ödülüne layık görüldüm ve dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'den ödülümü aldım.

2016- 2008
Bir merakla ile başladığım motosiklet sporunda 3 defa Türkiye Enduro Şampiyonu oldum. 2010 yılında aynı katagoride Avrupa 3.'sü olarak ülkeme bir başka gurur yaşattım. Aynı yıl Milli Sporcu kategorisine yükseldim.  2016 yılında ülkemi dünyanın en zorlu rallisi kabul edilen FIM Sardinya Rallisinde temsil ettim ve Serkan Özdemir ile bilirte bu ralliyi bitiren ilk ve son Türk sporcular olduk. Aynı yıl 2016'da Dünyanın en zorlu Hard Enduro yarışı kabul edilen Red Bull Romaniacs'ı tamamlayan ilk Türk sporcu oldum. Ayrıca 2010 Yılında kurduğum Team Türk takımı ile Şakir Şenkalaycı ile birlikte onlarca genç sporcu yetiştirdik.
Back to Top